-nextGeneration-

Witamy na forum -nG-

Ogłoszenie

Zapraszamy do rekrutacji w nowym klanie -nextGeneration-!

#16 2008-03-06 17:30:37

sensey

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dokończ historię...

Dawno, dawno temu w odleglej galaktyce zył śmierdzący murzyn ktory byl najleprzy w zbieraniu kapsli po piwie zubr. Ostatnio dowiedział sie ze riki jest rownież zainteresowany kapslami i uczyl sie od wielkiego mace jak ownowac slave. Nieoczekiwanie pojawił sie naru i ich dobry przyjaciel sensey że niby ja:o

Offline

 

#17 2008-03-06 17:40:50

eNd

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-03
Posty: 47
Punktów :   

Re: Dokończ historię...

Dawno, dawno temu w odleglej galaktyce zył śmierdzący murzyn ktory byl najleprzy w zbieraniu kapsli po piwie zubr. Ostatnio dowiedział sie ze riki jest rownież zainteresowany kapslami i uczyl sie od wielkiego mace jak ownowac slave. Nieoczekiwanie pojawił sie naru i ich dobry przyjaciel sensey że niby ja:o. Okazując wielkie zdziwnienie

Offline

 

#18 2008-03-06 21:47:42

mace

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-03
Posty: 39
Punktów :   

Re: Dokończ historię...

Dawno, dawno temu w odleglej galaktyce zył śmierdzący murzyn ktory byl najleprzy w zbieraniu kapsli po piwie zubr. Ostatnio dowiedział sie ze riki jest rownież zainteresowany kapslami i uczyl sie od wielkiego mace jak ownowac slave. Nieoczekiwanie pojawił sie naru i ich dobry przyjaciel sensey że niby ja:o. Okazując wielkie zdziwnienie bo puscil baka

Offline

 

#19 2008-03-07 23:25:31

eNd

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-03
Posty: 47
Punktów :   

Re: Dokończ historię...

Dawno, dawno temu w odleglej galaktyce zył śmierdzący murzyn ktory byl najleprzy w zbieraniu kapsli po piwie zubr. Ostatnio dowiedział sie ze riki jest rownież zainteresowany kapslami i uczyl sie od wielkiego mace jak ownowac slave. Nieoczekiwanie pojawił sie naru i ich dobry przyjaciel sensey że niby ja:o. Okazując wielkie zdziwnienie bo puscil baka i się nie

Offline

 

#20 2008-03-07 23:27:39

mace

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-03
Posty: 39
Punktów :   

Re: Dokończ historię...

Dawno, dawno temu w odleglej galaktyce zył śmierdzący murzyn ktory byl najleprzy w zbieraniu kapsli po piwie zubr. Ostatnio dowiedział sie ze riki jest rownież zainteresowany kapslami i uczyl sie od wielkiego mace jak ownowac slave. Nieoczekiwanie pojawił sie naru i ich dobry przyjaciel sensey że niby ja:o. Okazując wielkie zdziwnienie bo puscil baka i się nie zesral tylko spawiowal.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.asg-lubliniec.pun.pl www.hanys-riders.pun.pl www.xiaolinshowndown.pun.pl www.raplive.pun.pl www.phone-forum.pun.pl